Vítejte na stránkách, které jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které měly to štestí, či spíše smůlu, že jim do vínku byla dána malá nožka a řadí se tak mezi ty, které v obchodech s obuví stále hledají, leč mnohdy marně, podměrnou obuv, čili obuv velikosti 35 a méně.

Beznadějné hledání na webu, v kamenných obchodech, finančně nedostupné ušití (případně neznalost výrobců ve svém okolí) mě přimělo k tomu, abych vytvořila stránky, za účelem toho, aby se alespoň pokusily na jednom místě zpřístupnit Popelkám tipy a rady pro překonání, či spíše ulehčení, této nezáviděníhodné situace.

A k tomu potřebuji také vás, milé dámy, protože bez vzájemné spolupráce by to nešlo ;). Takže vítám veškeré tipy ohledně obchodů, kamenných či elektronických, výrobcích, ševcích a to nejen z Prahy, ale i z dalších měst z celé České republiky, protože bych ráda, aby si každá našla svou rubriku (které budou odpovídat krajům) a obchod, kam se bude ráda vracet. Vím, je to běh na dlouho trať, který možná nemá ani konce, ale dostat se alespoň do povědomí obchodníků a zejména pak výrobců, by pro mě bylo malým vítězstvím.

Kontakt: 1popelka1.po@seznam.cz
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

aneb i pidinožky by se rády obuly

 

DISKUZE

UVÍTÁM ZDE VAŠE ZKUŠENOSTI, TIPY, RADY, NÁZORY, PŘIPOMÍNKY, ŽÁDOSTI, KONTAKTY NA VÝROBCE, DODAVATELE, OBCHODY.... prosím, diskutujte a rádi se sem vracejte ;)

Návštěvní kniha

Vytvořeno 08.05.2009 17:51:41 | Poslední změna 23.03.2016 20:02:45
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "8505":
 
Zdravím, mám vel. bot 44. V Liberci kam jsem chodila zrušily obchod s nadměrnou obuví. Občas se boty dají koupit v Deichmannu. Nevím kam se obrátit. Poradte. Děkuji. LInhatová Eva.
Opravuji, nabízíme boty až do velikosti 44 smiley
Krásné dámské boty z pravé kůže ve velikostech 33-42 najdete na www.botypropopelku.cz
Kamenná prodejna je nově otevřená v Brně na Milady Horákové 1. Jsme výrobci. Přijďte se podívat smiley
Milé Popelky, koukněte do mého katalogu http://www.vinted.cz/uzivatele/34086-dalmatynka32/predmety. Prodávám některé vyřazené botičky :-D
 
Prohlášení o Cookies